חתולי הרחוב בנתניה זקוקים לקולכם!

29ספט' מצעד בנתניה

לפני מספר שנים שבדקנו וסקרנו את מצב חתולי הרחוב בעיר נתניה "הריברייה של ישראל" לגמרי הזדעזנו מצב החתולים היה קשה ובכי רע ,ראינו אוזלת יד גדולה של מיעוט הפעילים בעיר לנגד הריבוי של החתולים תוך חוסר המעש של גורמים בעירייה וגם פעולות שכבר נעשו חלקם היו רשלניות ביותר! .

עוד יותר כאב לנו כי למרות המצב הקשה לא ראינו יצירת גוף/ עמותה חזקה שתתאגד ותנסה לפעול יחד להתמודד מול העירייה כדי לדרוש מענה ותמיכה הולמים לנגד המצב העגום של חתולי הרחוב בעיר .

כעת עדכנה אותנו פעילה אחת מהעיר שלקראת הבחירות הקרובות הגיע הזמן לשינוי! קיימת כבר קבוצת אנשים שהתאגדו בנחישות לשפר את המצב הקשה של חתולי הרחוב בנתניה והם צריכים את עזרתנו בהשמעת קולם !.
מצד אחד אנחנו מבינים כי מצב העיקור וסירוס חתולי הרחוב בנתניה לא השתפר ואף הורע והחמיר ,זה כמובן ברור למי שמבין את הנושא יודע כשהעירייה מזניחה ואין תוכנית שנתית מסודרת תוך תקצוב קבוע ושוטף הבעיה רק הולכת ומחמירה כי קצב ההתרבות של חתולי הרחוב הוא מהיר מאד!

מצד שני אנחנו מאד שמחים שכן יש שינוי אצל הפעילים בעיר והם מתחברים יחד להשמיע את קולם של חתולי רחוב לנגד ההזנחה של העירייה בנושא הטיפול בחתולי הרחוב .

אז להלן הפרטים שאתם צריכים לדעת ומידע על האירוע של המצעד למען החתולים והכלבים בנתניה :

קישור לקבוצה שהתאגדה נקראת בפייסבוק :   נתניה למען בעלי החיים- הפעם בוחרים בשבילם !  ומונה קרוב ל-500 חברים .

קישור לפרטי המצעד 

29ספט' מצעד בנתניה
מצעד למען החתולים והכלבים בנתניה

 

כולנו תקווה שהפעילים הנחושים בסיוע התושבים יצליחו לנצל את מומנט הבחירות ויצליחו לחולל שינוי כלשהוא בגישת העירייה.

הבחירות לרשויות המקומיות מאוד קרובות ויערכו בסוף אוקטובר ומכאן זה בהחלט הזמן הנכון לתת את הפוש למודעות לנושא.

לנו ברור מניסיון של השנים שהתקציבים לחולל שינוי כן קיימים! זה פשוט מאוד עניין של תעדוף תקציבים ובחירות מאוד אינטרסנטיות איפה להשקיע את הכסף! תוך ביטול אלה שלא יכולים להשמיע את קולם.

בעבר לדוגמא ראינו בנתניה תקציב עצום לאחזקת גינון לעומת תקציב אפסי לנושא חתולי הרחוב .
לסיום נקווה שאולי בבחירות הפעם תושבי נתניה יזכו סוף סוף לרענון ! בעמדת ראשת העיר כי עבור חתולי הרחוב והפעילים בעיר ראש העיר הנוכחית מרים פרייברג כנראה לא טובה  .