סופרים מזון לחתולים

סוג מזון SUPREME מזון יבש מלא לחתולים .

תיאור המזון (לפי היבואן – ביופט ) : מזון יבש, איכותי וחסכוני לחתולים
חתולי הבית וחתולי החצר מוזמנים ליהנות היום ממזון יבש איכותי יותר, טעים יותר ובריא יותר, ורוכשי המזון מוזמנים ליהנות מחיסכון ניכר ומתמורה טובה יותר מאי פעם לכספם.
המזון, המיוצר במפעל מתקדם בצרפת, במיטב הטכנולוגיות ותחת בקרת איכות קפדנית, מכיל אחוז חלבון גבוה במיוחד – 32% ! הוא מועשר בוויטמינים ובמינרלים ובטאורין – התורם לבריאות ליבם של חתולים. והכי חשוב: הטעם שלו פשוט נהדר!

משקל אריזה : 16 ק"ג .

מחיר שנצפה : 169 ש"ח  .

מחיר לק"ג : 10.56 ש"ח .

מיוצר ב : רחבי אירופה (יבואן מציין מצרפת)  .

מיוצר ע"י : United Pet Food .

המזון באתר יצרן: המזון המצויין לא קיים באתר היצרן מדובר על יצרן שמייצר רק "מותגי מדבקה" עבור לקוחות בהתאם לדרישות .

יבואן : ביופט – biopet  קישור למוצר אצל היבואן .

6 רכיבים שמופעים ראשונים : דגנים , בשר ותוצריו(18% עוף מיובש בכופתיות מכילות עוף, 8% בקר מיובש) , נגזרות ממקור צמחי,שמנים ושומנים,ויטמינים ומינרלים, ירקות(4% גזר בכופתיות מכילות גזר,4% אפונה בכופתיות מכילות אפונה) .

ערכים תזונתיים מרכזיים : חלבון 32% , שומן 11% , נתרן – חסר מידע ,  אנרגיה המטבולית – 3630 קלוריות/ ק"ג .

הטוב : ייצור תחת פיקוח של חברה בינלאומית שמייצרת לכל העולם  ,יש ליצרן ניסיון (20 שנה) , יש תווי תקן בינלאומיים כמו GMP, IFS , ערכים תזונתיים טובים מהמומצע בשוק  .

בעייתי : מזון אירופאי ופירוט הרכיבים לא מלא על כן אי אפשר לדעת בדיוק את כל הרכיבים , נעלם – נושא השימור והמליחות  , מכיל צבעי מאכל , מחיר , מזון מתפורר , נושא הטעימות גבולי בהחלט לא חד וחלק כפי שמוצג! .

לסיכום : "סופרים" הוא מזון נוסף שמצטרף לקו המוצרים שמיובא ע"י  חברת ביופט ומצטרף לליין המוצרים שלהם לחתולי הרחוב .

הפצת המזון דרך מותג השם "SUPREME" שמתיימר כשמו להיות האיכותי ביותר ובעל טעימות גבוהה .

בפועל למרות שהערכים התזונתיים של המזון אכן קצת טובים מרמת הממוצע בשוק , בנושא הטעימות מדובר בדרגת הממוצע ומטה כולל בעיה שנצפתה בנטייה של המזון להתפוררות .

לא ברורה לנו התייחסות של היבואן ל"חיסכון ניכר ותמורה טובה , והטעם פשוט נהדר"  זאת מכיוון שהמחיר הרישמי לא זול למזון ,השק מכיל רק 16 ק"ג שמתוכו חלק מתפורר והטעימות לא מהדרג הגבוה ?! .

הגדלת היצע מזונות לחתולי הרחוב שמוגדרים ברמה מעל היצע הממוצע היא פעולה מבורכת ומאוד נשמח לראות עוד מזונות חדשים נכנסים לשוק אבל חשוב באמת לשפר ולכוון לנקודות החשובות הנוגעות לחתולי הרחוב והמאכילים במקרה הנ"ל נראה שמשהו התפספס וחבל שכך  .

חשוב מאוד!! האם אתם מאכילים במזון לחתולים הנ"ל ?

במידה וכן נשמח מאוד שתספרו לנו עליו בתגובות למטה או  לשלוח הודעה !

נשמח לשמוע האם יש לכם בעיות עם המזון הנ"ל ? האם נתקלתם במחיר זול יותר מהמחיר שנצפה? .