לה קט – עוף

לה קט מזון לתחולים תוצרת חו"ל

לה קט - עוף המחירים

סוג מזון לה קט מזון יבש מלא לחתולים .

תיאור המזון (לפי היבואן – ביופט ) : המיוצר לפי מתכון חדש המשלב איכות גבוהה, דגש בריאותי מיוחד וטעם נהדר שחתולים אוהבים יותר מתמיד. המתכון החדש של לה קט מכיל רכיב ראשון בשר! מזון לה קט אינו מכיל צבעי מאכל והוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים וברכיב מיוחד המסייע בשמירה על בריאות דרכי השתן של החתול. כל אריזות לה קט מצוידות בזיפר לסגירה חוזרת ולשמירת טריות המוצר. סדרת לה קט החדשה – עכשיו במגוון טעמים: עוף ,דגי אוקיינוס (עם סלמון) ,גריל (מכיל עוף ובקר) ,מיקס (מכיל עוף, בקר ודגים) , חתלתולים (עוף) .

משקל אריזה1.5 , 2.85 , 7.2 ק"ג ונראה שבסופרים מוכרים דוגמית 400 גרם ! .

מחיר שנצפה 35,   65 ,  120 ש"ח  דוגמית ראינו ב 7 ש"ח  .

מחיר לק"ג  16.66 ,21,23.33 ש"ח .

מיוצר ב : רחבי אירופה  .

מיוצר ע"י : United Pet Food .

המזון באתר יצרן: המזון המצויין לא קיים באתר היצרן מדובר על יצרן שמייצר רק "מותגי מדבקה" עבור לקוחות בהתאם לדרישות .

יבואן : ביופט – biopet  קישור למוצר אצל היבואן .

6 רכיבים שמופעים ראשונים : עוף מיובש (22.5% ) , תירס ,שעורה,סובין תירס, הידרוליזט חלבון מן החי ,שומן מן החי, בשר מיובש .

ערכים תזונתיים מרכזיים : חלבון 30% , שומן 13% , נתרן – חסר מידע ,  אנרגיה המטבולית – 3708 קלוריות/ ק"ג .

ההבדלים בין מגוון הטעמים שבדקנוצבע ירוק – עוף מיובש (22.5%),בשר מיובש – בבדיקה הכי מוצלח מבחינת הטעימות  , צבע כחול – עוף מיובש (21%), סלמון מיובש (4%) , צבע סגול – עוף מיובש (22%),בקר מיובש, צבע כתום – עוף מיובש (23%),בקר מיובש (4%) – הכי פחות מוצלח מבחינת הטעימות.

הטוב : זמינות המזון מעולה זה המזון הכי נגיש מעבר לחנויות המזון לבעלי חיים נמצא גם ברשתות הסופר השונות  ,ייצור תחת פיקוח של חברה בינלאומית שמייצרת לכל העולם  ,יש ליצרן ניסיון (20 שנה) , יש תווי תקן בינלאומיים כמו GMP, IFS , ערכים תזונתיים סבירים ,אין צבעי מאכל ,אריזה שומרת טריות  .

בעייתי :  השק הוקטן ,  נעלם – נושא השימור והמליחות  , מחיר , "שיווק מוגזם" , יש "טעמים" פחות מוצלחים .

לסיכום : "לה קט" מזון נוסף שעובר שינוי ע"י ביופט במתכונת של יבוא חו"ל במקום ייצור מקומי תוך שאיפה להציג מזון איכותי יותר ובעל טעימות גבוה .בפועל ערכים התזונתיים של המזון החדש לא ממש השתנו ונושא השימור כעת בגדר נעלם .  הקטנת השקים כנראה מרמזת כי למרות האיכות הסבירה פלוס הייעוד של המזון הוא יותר לחתולי הבית, המזון יכול ל"קרוץ" בהאכלת חתולי רחוב למאכילים קבוצה קטנה של חתולים .ציינו את השיווק המוגזם כי במידה מסוימת התיאורים של אנשי השיווק בהחלט קצת צורמים לנוכח התוצאות בשטח  , לדעתנו בתנאים החדשים לא "נעוף" על המזון הזה 🙂 .

לא לשכוח, חשוב מאוד!! אם אתם מאכילים במזון לחתולים הנ"ל ? במידה וכן נשמח מאוד שתספרו לנו עליו בתגובות או בעמוד הפייסבוק!
ספרו לנו האם החתולים עושים לכם עם בעיות עם המזון הנ"ל וגם האם נתקלתם במחיר זול יותר מהמחיר שנצפה? .

לה קט - עוף

3.2 ציון

לא זול לאלה שמאכילים בכמויות גדולות.

בעד

  • זמינות הכי גבוהה שיש
  • יצרן בינלאומי עם תקני איכות בינלאומיים.

נגד

  • אין אופציה לשק גדול
  • חסר מידע.

קטגוריות הסיקור שלנו :

  • זמינות
  • טעימות
  • רכיבים בעייתים
  • מחיר
  • היצרן

לה קט - עוף המחירים

להשאיר פרטים בטופס הבא ונציג יחזור אליכם:

המחיר הטוב ביותר

ש"ח125