וידויים , קצת תסכול ותהיות של החתולאית ג'יי

וידויי אישי  :  אני מניחה מידי יום אוכל לחתולי הרחוב בשכונה .

כן, כן אני מאלה ולא מפריע לצאת כל יום (חום איימים או גשם שוטף), להוציא מכספי הפרטי (כמה שצריך), לקבל את היחס הרע מהסביבה (שתמיד שם) – העיקר, אני יודעת שאני עוזרת, גם אם זה בקצת..

אבל השאלה היא, מה זה כל כך מפריע לאחרים? 

 1. כי חתולים עושים רעש?

חתולים שבעים שלא צריכים להילחם על אוכל, חתולים מעוקרים/מסורסים – לא עושים רעש!

 2. כי חתולים מעבירים מחלות?

אם אנשים באמת כל כך מפחדים להידבק במחלות, יש להתרחק מבני אדם בעולם – מחקרים קובעים שבני האדם הם הזן המדבק במחלות הגדול ביותר לבני אדם אחרים. ולא, חתולים לא יכולים להדביק בשום מחלה דרך האויר, האדמה, הקירות או סוליות הנעליים!

 3. כי חתולים מלכלכים?

בני אדם מלכלכים! ומי שטוען אחרת, צריך להתבייש על כך שהוא מאשים יצור שהוא הרבה יותר היגייני מבני אדם, בזוהמה שלנו! העולם היה הרבה יותר נקי, לפני שבני האדם לקחו שליטה כל כך לא מוצדקת על כדוה"א. אם כבר, חתולים מנקים את הרחובות מעכברים ומקקים.

 4. כי חתולים תוקפים?

יש בכלל צורך להסביר את זה??? בכל זאת, למי שצריך.. חתולים מפחדים מבני אדם – צריך פשוט להמשיך ללכת. הם או יתעלמו או יברחו.

 5. בגלל אלרגיות?

אלרגיות לחתולים לא מתפרצות באויר הפתוח. אם האלרגיות מתפרצות בחוץ, זה מגיע מהעצים והצמחים הפורחים סביב – אני ממליצה לחסל את כל הצמחייה בעולם אם כך.. אה.. אופס.. אנחנו בדרך לשם בכל מקרה.

 6. כי פשוט שונאים חתולים/בע"ח?

אף אחד לא מבקש מאף אחד לעשות משהו לטובתם – כל מה שצריך לעשות, זה להתעלם. אנשים עושים את זה כל כך טוב כשנוח ומתאים להם.. כשעוברים ברחוב ליד הקבצן שמבקש כמה שקלים, ליד הזקנה עם הגב השפוף שסוחבת סלים כבדים, כשעולה לאוטובוס האישה בחודש השמיני ואין מקומות ישיבה – אז אנשים יודעים טוב מאוד לעצום עיניים ולהמשיך הלאה כאילו אף אחד מאלה לא קיים. אפשר לעשות את זה גם כשרואים חתול או ערמה קטנה של אוכל בצד.

 7. כי פשוט לא נעים לראות את המראות האלה?

ליבי יוצא אל האנשים שצריכים לראות חתול רעב, מיובש ומת מקור.. אנשים כל כך מסכנים! באמת לא מגיע להם! אם רק יניחו לאחרים להאכיל ולטפל בחתולים, יהיו פחות מראות כאלו.

8. כי כשאנשים רואים אחרים עושים משהו זה עוקץ אותם על זה שהם לא עושים כלום?

אם באמת זה כל כך מפריע.. אפשר פשוט לעשות משהו! הגיע הזמן! מספיק לשבת על התחת ולהתלונן! .

כל זה הגיע כי איזה מריר, חסר חמלה ולא הכי שכלתני, איים עלי שאם אמשיך להאכיל ברחוב שלו (כאילו אבא שלו קנה את הרחוב), הוא יביא לוכד שיסלק את החתולים משם (שזה לא חוקי בעליל) – וכל מה שיש לי להגיד לו זה: תתחיל לעשות חשבון נפש כי אם אתה מחנך את הילדים שלך לפי אמות המוסר שלך, אל תצפה שהם יהיו שם כדי לעזור ולטפל בך כשתהיה זקן ותצטרך אותם – וכשהילדים שלך, יזרקו אותך בבית אבות ירוד, כדי למכור את הדירה שלך ולחלק את הכסף בינייהם, מי שיארח לך חברה ויהיה שם ללוות אותך, יהיו המתנדבים שהם אנשים בדיוק כמוני – אנשים עם חמלה .

בטוח שהרבה מאכילים מזדהים עם תחושת "הוידוי" והתהיות , הרוב גם נתקלו באותם השכנים "המרירים" שחייבים להגיד את המילה שלהם בעניין חתולי רחוב  , נכון לפעמיים זה קצת מסתכל, מעצבן, מקומם וצריך לפרוק את  זה , כתיבה זו דרך מעולה כולם מוזמנים לכתוב ולשלוח או לספר בתגובות …

מה שחשוב כפי שג'יי כתבה בהתחלה , זה הם :

בסופו של יום באמצעות החמלה שלכם אתם עוזרים לחתולי הרחוב ( אפילו בקצת ) לשרוד במציאות הקשה של הרחוב .

 

  • טניה קרני - אוקטובר 15, 2016

    תבורכי.בעלי ואנוכי מאכילים 101 חתולי רחוב ובית.מספקים גם טיפול רפואי במקרי חרום.
    בנוסף,יש ללנו 3 כלבים-2 מתוכן אימצנו בשבוע רק בשבוע האחרון לאחר שכלבתנו הקשישה נפטרה ועברה לעולם טוב יותר.
    מעונינת לפעול נגד מפעלות שר החקלאות אורי אריאל.