אוליבר

אוליבר מזון לחתולי חצר קרדיט לתמונה Sivan Bar@

סוג מזון : מזון יבש ומלא לחתולים מיועד כ- מזון לחתולי רחוב  .

תיאור המזון (לפי היצרן) : מזון פרמיום איכותי וטעים המיועד לכל סוגי החתולים , המזון העשיר מבוסס על שני מקורות חלבון מהחי – עוף ודגים , בשילוב חומרי גלם איכותיים מן החי והצומח .

משקל אריזה :   : 18 ק"ג   .

מחיר שנצפה  : 169 ש"ח ל – 18 ק"ג  נצפה גם ב- 200 ש"ח !  .

מחיר לק"ג : 9.38 ש"ח .

מיוצר ב : איטליה .

מיוצר ע"י : אפא אפא איטליה – www.effeffe.com
המזון באתר יצרן:    המזון לא קיים באתר מדובר על "תווית פרטית" – יצור של היצרן עבור שם או מותג כלשהוא מוצר שנראה דומה וקיים בקישור הזה .

יבואן : דודי סוכנויות בע"מ – הסדנא 7, אזה"ת חולון. טל' : 1-700-70-60-90 .

6 רכיבים שמופעים ראשונים : בשר עוף וטונה,(23%) , אורז ,תירס, חיטה , שומן מן החי  , סלק מיובש , שמן חמניות .

ערכים תזונתיים מרכזיים :  חלבון 34%  ,   שומן 13.8%  ,  נתרן  – 0.45%   .

הטוב : בשר רכיב ראשון בתוספת הצהרה של ה% (רכיב זה 23%) , הערכים התזונתיים שמצויינים על המדבקה של היבואן יחסית טובים להיצע ה- מזון לחתולי הרחוב  , יצרן בינלאומי ותיק  , לחברה תו תקן לאיכות בינלאומי , טעימות סבירה פלוס  , ערכים תזונתיים מעל המומצע  , גרירי המזון קטנים יתרון לחתולים צעירים וכאלה אם בעיות בפה .

בעייתי :  מחיר , זמינות ,  אספקה שוטפת , למרות שיש למזון פיקוח תקן אירופאי אי אפשר לדעת בוודאות את כל הרכיבים ותוספות המינרלים אין חובת דיווח מלא , נעלם – נושא ה Antioxidant EEC ,חוסר רישום של התווית באנגלית , חשוב היות ומדובר במזון "מדבקה"  (ייצור ורישום על נוסח מסויים ) לא נמצא ביסוס מזון נמצא משהו דומה שצרפנו קישור אליו    .

בילבול עם מזון אחר בשק זהה שמגיע באריזה דומה מאותו יצרן וכנראה כיום משווק ע"י אותו יבואן, המזונות למראית העין דומים ברכיבים אך שונים בהרכב המזון ובטעימות .

אוליבר ורינג מזון לחתולים תוצרת איטליה
השוואה אוליבר מול רינג מזון לחתולים

לסיכום : על ה"מדבקה" מדובר במזון בעל ערכים טובים בקטגוריות המזונות לחתולי הרחוב כטוב מבחינת הרכיבים והערכים עם טעימות סבירה ונחשב למזון די אהוב בקרב מאכילי חתולים בתקופה של צמצום ושינויים בהיצע המזונות לחתולי הרחוב,  בעניין המחירים טווח המחיר שלו די מדאיג בחנויות שמחיר השק מעל ה-170 ש"ח  .

חשוב שתכתבו בתגובות את דעתכם על המזון וניסיונכם מהשטח עם המזון וגם האם נתקלת במחיר זול יותר מהמחיר שנצפה ! .

עדכון אוגוסט 2018 – קיבלנו דיווח כי יתכן השק של המזון כעת מגיע ב"עיצוב" חדש נעדכן בעניין !